صنایع بسته بندی مواد غذایی پیشرو پک پارسیان

پاکت های بسته بندی چند لایه :
بسته بندی انواع گوشت مرغ و ماهی منجمد نیاز به پاکت های 3 طرف دوخت و یا پاکت های وکیوم دارد که بصورت پاکت های آلومینیومی ، پاکت های شفاف 3طرف دوخت ، پاکت های متالایزو یا پاکت های یک رو متالایز می باشد که باتوجه به اهمیت این کالا از نظر نفوذ ناپذیری هوا و میکروب حتما نیاز است پاکت های بسته بندی 3طرف دوخت مورد استفاده جز پاکت های  وکیومی و مرغوب باشند که نوع پلی اتیلن و پلی استر و لمینت این پاکت ها باید با بکارگیری از تخصص و ماشین آلات بروز انجام پذیرد.
پاکت های شفاف 3 طرف دوخت و پاکت های شفاف یک رو متالایز در صنایع بسته بندی آجیل و پاکت های بسته بندی خشکبار و پاکت های بسته بندی ادویه جات و مواد غذایی استفاده می شود. برای پاکت های وکیومی و پاکت هایی که نفوذ اکسیژن در آنها باعث خرابی محصول می شود نوع لفلاف و رول های استفاده شده از نظر ضخامت و کیفیت حائز اهمیت است .
پاکت های 3 طرف دوخت که افت و یا کاغذی از این نوع پاکت ها محسوب می شوند که فقط خاصیت بسته بندی بدون وکیوم را دارند این پاکت ها با جلوه زیبایی که دارند حس نوستالوژیک به مصرف کننده می دهند در این حین حال دارای پلی اتیلن در قشای داخل هستند که باعث حفظ محصول از رطوبت و ماندگاری بالاتر آن می شود .
انواع پاکت های وکیومی پاکت های 3طرف دوخت ، پاکت های یک رو متالایز ، پاکت های شفاف ، پاکت های ایستاده زیپ دار ، پاکت های استند آپ ، پاکت های زیپ کیپ ، پاکت های فلت باتم ، پاکت های 4 طرف دوخت ، پاکت های 3طرف دوخت دسته موزی یا پانچی ، پاکت بغل کاست،دپاکت های بسته بندی خیار شور و زیتون ، پاکت های بسته بندی حبوبات و … می توانید از این مجموعه خریداری کنید .

این مقاله را دانلود کنید